Menü Kapat

Web Tasarım

Hamburger Menu

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Teknolojinin ilerlemesi ve internete kolay erişim sağlanmasından dolayı günümüzün en popüler reklam politikalarından biri web siteleridir. Kullanıcı hedeflemesi doğru yapılmış bir web sitesi ile son kullanıcıya ulaşarak, firmanız hakkında bilgiler verebilir ve firmanız hakkında fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizde ürünlerinize yer vererek kısa süre içerisinde kullanıcıya ürünleriniz hakkında fikir verebilirsiniz. Türkçe ve kolay kullanımlı kontrol panelimiz ile Microsoft Office Word programında yazı yazar gibi kolayca yazılarınızı ekleyebilir ürünlerinizi güncelleyebilirsiniz. Bu konuda Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ticari kuruluşlar dışında şahıs olarakta bir web sitesi yaptırıp, portfolyonuzu oluşturabilirsiniz.


Seo Optimizasyonu

Arama motorlarında doğal arama sonuçlarına önem veren herkesin ihtiyacı olan seo optimizasyonunu baştan sonra eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bütün web siteleri SEO'ya uyumlu bir şekilde kodlanmasına rağmen doğal arama sonuçlarında daha fazla etkili olması için bazı optimizasyonların yapılması ve sürekliliğinin sağlanması gerekir.

Seo optimizasyonu anlaşması yaptığımız müşterilerimizde anahtar kelimeye göre değişiklik gösterse de rekabetin çok olduğu anahtar kelimelerde (Otomobil, Mobilya, Cep Telefonu vb.) ilk sayfa garantisi, rekabetin çok olmadığı anahtar kelimelerde ise ilk sırada çıkma garantisini müşterilerimize sunuyoruz.


Sosyal Medya Reklamları

Özellikle son 2 sene içerisinde hızlı bir şekilde yaygınlaşmış, en doğru şekilde kullanıcı hedeflemesi yapılabilen reklam türleridir. Kullanıcıların yaş aralığı, cinsiyet, takip ettiği sayfalar ve ziyaret ettiği sayfalar gibi bilgileri filtreleyip firmanıza en uygun kullanıcının sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde en popüler sosyal medya reklamları Facebook'ta ve Instagram'da yer almaktadır.

Google Adwords ile kıyaslayacak olursak, sosyal medya reklamlarının maliyeti daha düşüktür ve Google Adwords gibi anahtar kelime bazında değil, en doğru kullanıcıyı filtreyerek reklam göstermek en büyük avantajıdır. Fakat ticari kuruluşların yapısına göre Google Adwords reklamlarını da tavsiye edebiliyoruz.


Hosting Hizmeti

Fiziksel sunucularımız ile müşterilerimize en iyi şartlarda web sitelerinin barınmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz yaptığımız anlaşmaların tamamında 1 yıllık hosting hizmeti vermeyi taahüt ediyoruz.